Купивши техніку в інтернет-магазині ELEKTRODOM, ви можете розраховувати на отримання оригінальний і якісний товар. Повернення, обмін або заміна товару здійснюється відповідно до положень Закону України  «Про захист прав споживачів».

Якщо товар якісний, покупцеві надається право розірвати укладений на відстані договір протягом 14 днів після його оформлення.

Щоб право на розірвання угоди зберігалося, споживачеві потрібно відстежувати збереження продукції в первинному стані. Якщо товар знищений, пошкоджений або зіпсований не з вини клієнта, клієнт не позбавляється можливості розірвати договір. Якщо через розпакування товару або перевірки працездатності вартість зменшилася, це не означає, що споживач не може написати заяву на повернення грошей.

Товар не береться назад, якщо відсутня хоча б одна зі складових:

• техніка в повній комплектації;

• чек, який доводить факт покупки в інтернет-магазині ElektroDom;

•  гарантійний талон;

• акт з описом недоліку, який склала сервісна служба.

Кошти мають бути повернуті в день звернення. Якщо гроші не можна повернути в той же день, фіксують іншу дату, але не пізніше 7 днів.

Претензії та питання, що залишилися можна поставити за телефоном 380635789277 або в онлайн-форматі, заповнивши форму зворотного зв'язку. При складанні претензії за основу береться чинне українське законодавство.